Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

                                              Halı Yıkama Şirketi - eskişehir

      Halılar evimizin en önemli parçalarından biridir. Gün içinde yerde bulunan halılar evimizin soğuktan korunmasında yararı büyüktür. Sağlık açısından da faydası bulunan halılarımız ise gün toz kaplaması, lekelerin dökülmesiyle beraber temizlenmesi gerekir. Ancak temizliği ev içerisinde yapılması zorlu olan halılar Eskişehir halı yıkama fabrikası ile birlikte hizmet alınabilir.

 

                                          Halı Yıkama Hizmeti - eskişehir

        Kullanım sıklığına bağlı olarak zaman içerisinde halı üzerinde pek çok türden zararlı bakterileri birikmesi meydana gelebilir. Bu bakteriler hem sağlık için olumsuz bir ortamın gelişmesine zemin oluşturur. Sağlımıza zararlı olarak görülen durum ise kötü bir görüntüye sebep olur. Halılarınızın türüne bağlı olarak doğru bir ekipman kullanılarak temizlenmesi gerekir. Belirli zaman aralığında olanbu temizliği Eskişehir halı yıkama hizmeti veren kurumumuzca alabilmeniz mümkündür.

 

                                                Eskişehir Halı Yıkama Fiyatları

        Eskişehir’de halı yıkanması konusunda gerekli ekipmanları elde etmemiz sayesinde evinizde yeni bir görüntüye merhaba dersiniz. Halı yıkanmasında önemli olarak görülen durum ise halınızın türüne göre hizmet alabilmenizdir. Çünkü bazı kıymetli olarak görülen halılarda yanlış tekniklerle yapılan yıkamalar sonucunda istenmeyen sonuçlarla yüzleşme hali çıkabilir. Eskişehir yün halı yıkama ile bu türde olan halılarınız derinlemesine temizliği yaşar. Halınızın tipine uygun olmayan bir ekipman ile geleneksel bir şekilde halının temizlenmeye çalışılması sonucunda kalıcı bir temizlik sağlanamaz.

       Firmamız halılarınızı en ideal bir şekilde temizlemek için adım adım işlem uygulamasına geçer. Eskişehir shaggy halı yıkama için üst hizmet kalitesini alabileceğinizekipman ve malzeme bizde bulunur.

 

                                                       Halı Yıkamanın Aşamaları - eskişehir

          Yıkanacak halılar ilk işlem olarak toz alma makinasından geçirilir.Halıların üzerinde bu parçacıkların vakumlanması sağlanır. Tozu alınan halılar cinslerine göre gruplandırılarak yıkama aşamalarına geçiş yapılır. Lekeler üzerinde elimizde bulunan kimyasallar ile dikkatli bir çalışma ortaya çıkartılır. Bu yapılan leke çıkartma işleminin ardından kimyasalların üzerinde kalmaması için durulama adımına geçilir. Ardından kuruması ve nemin koku oluşturmaması için özel adımlar izlenir, rulo halinde saklanır. Tüm çalışmaları üst hizmet kalitesinde yapılmasının yanında Eskişehir halı yıkama fiyatları içerisinde uygun aralıkta bulabilmeniz bizimle gerçekleşir.

Eskişehir Web Tasarım