Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR SÜMER MAHALLESİ HALI VE KOLTUK TEMİZLİK.

Eskieşhir de halı yıkama ve temizlik sektöründe 13 yıldır sağlam bir yeri olan Eskieşhir Aktif halı yıkama fabrikası, büyük bir titizlik ve özenli çalışmalardır.

kaliteli bir işletmecinin hassasiyeti ile çalışan firma eskişehir in en eski halı yıkamacılarından bir tanesidir. Tecrübeli ve titiz personeli, güvenli hizmeti, yorgan yıkama ve koltuk yıkama yapabiliyor olması Eskieşhir halı yıkama fabrikasının tercih edilme sebeplerindendir.

El dokuması halıdan shaggy halıya kadar hemen hemen her tür halıyı güvenle teslim edebileceğiniz firmaya ait adres bilgisi, telefon numarası ve halı yıkama fiyatlarına sitemizden ulaşabilir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Uzun yılardan beri Eskişehir de halı yıkama sektöründe hizmet veren Eskişehir halı yıkama hizmetimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Halılarınızı temizlerken kimyasal temizleyici yerine kullanılan bitkisel şampuanlar, kapalı kurutma alanları ile insan sağlığına özen gösteren işletme Eskieşhir halı yıkama firmaları içinde bu özellikleriyle göze çarpmaktadır.

Yerinde koltuk yıkama sayesinde üzerinde uzun vakitler geçirdiğiniz, özellikle küçük cocuklu, bebekli evlerde hızla kirlenen koltuklar kolayca temizlenir. Evinizin temizliği ailenizin sağlığı için bizimle iletişime geçin.

Sümer mahallesi kar sokak no 34 numarada genel ev temizliği ve halı yıkama hizmeti verdik. Sena hanım duydugu menmuniyeti interne sitemize yorum yaparak taçlandırdı. Biz de kendisine cok teskkür ediyoruz. Temizlik firması olarak sürekli kalite ve sürdürülebilir temizlik hizmeti, Başlıca verdigimiz hizmetler.

Genel ev temizliği

Halı yakama 

Koltuk yıkama 

stor perde yıkama 

Yatak yıkama 

Dezenfekte hizmeti 

Eskişehir Web Tasarım