Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

HALI VE KOLTUK TEMİZLİĞİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Halı ve Koltuk Temizliği Neden Önemlidir?

 

Halı ve koltuk temizliğinin önemine daha önce birçok kez değindik ancak daha net bir farkındalık oluşturmak adına halı ve koltuk yıkama hizmetlerinin düzenli olarak alınmasına neden gerek olduğunu şu şekilde sıralayabiliriz:

• Halı, koltuk, çekyat ve kilimlerin diplerine yerleşen mikrop ve bakteriler evin farklı bölgelerine taşınarak mantar, rutubet, çürük ve kokulara yol açabilir.

• Koah gibi akciğer hastalıkları, kalp ve damar tıkanıklıkları gibi problemleri olan kişiler doğal ve temiz oksijen almalıdır. Tozların, maytların ve bakterilerin arttığı ortamlarda bu kişiler için nefes almak oldukça güçleşebilir.

• Bebek ve çocukların bir ortamda büyümesi, özellikle dil ve koku ile çevreyi tanıma döneminde olan bebeklerin temiz mobilyalar arasında sık hastalanmaması ve çocukların ciğer sağlığı için oldukça önemlidir.

• Halı ve koltuk gibi eşyaların daima yeni gibi görünmesi, estetik kaygı taşıyan insanlar içi önemli olup evlerin her zaman temiz ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

• Planlı eskitmelerin yapıldığı mobilya ve dekorasyon sektöründe halı ve koltuk gibi sık değiştirilmeye başlanan eşyaların düzenli temizlenmesi kullanım ömrünü uzatarak sevilen eşyaların uzun yıllar kullanılmasını olanaklı kılmaktadır.

• Düzenli olarak halı ve koltuk temizliği yaptırmak rutin temizliklerin sayısını azaltarak evin daha geç kirlenmesini ve tozlanmasını sağlayacaktır. Yukarıda bahsedilen tüm bu etkiler ışığında halı ve koltuklarınızı düzenli olarak ve gözünüz kapalı güvenerek temizleteceğiniz bir yıkama şirketi arayışında iseniz Eskişehir koltuk yıkama ve Eskişehir halı yıkama hizmetleri sunan firmamız yüksek teknoloji yıkama yöntemleri ve geniş hizmet yelpazesi ile çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Eskişehir Web Tasarım