Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR KIRMIZI TOPRAK MAHALLESİ HALI, KOLTUK, TEMİZLİK.

Eskişehir aktif halı yıkama sektöründe titizlik ve dürüstlük hizmet vermektedir. Halı yıkamanın yanında koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan baddaniye yıkama da yapan firma havuz sistemi kullanmamaktadır.

Kirlerin yumuşatması için uygulanan  ancak birçok halının aynı hafuzda bekletilmesi sebebiyle sağlıklı olan havuz sistemi aktif halı yıkama tarafından kesinlikle tercih edilmemektedir. Özel şampuanla yıkama yapıp tamamen kapalı alanlarda kurutma gerçekleştirilir.

Camı halısı, yurt halısı gibi yerinde yıkama gerektiren işlemler de aktif halı yıkama Eskişehir halkına hizmet vermektedir. Siz de halı yıkama firması arıyorsanız aktif halı yıkama ve rehberimizde bulunan birçok firmayı inçeliyerek fikir edinebilirsiniz.

Kırmızı toprak mahallesi ercan sokak no: 28 de halı yıkama ve ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Aktif temizlik firması eskişehir temizlik ürünleri, temizlik ekipmanları, temizlik ürünler alanlarda faaliyet yürütmektedir. Üstlenilen her projeyi en iyi pervormas ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebien eskişehir temizlik şirketimiz, sektöründeki sürdürebilir müşteri devamlığını sağlayan ender firma olup sektörümüzde verilen hizmetler şunlardır.

Ev temizliği

Ofis temizliği

İş yeri temizliği

İnşaat temizliği

Temizlik ekipmanları  

 

Eskişehir Web Tasarım