Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR'DE SİZE EN YAKIN TEMİZLİK,HALI VE KOLTUK YIKAMA - AKTİF

                            HALILARINIZ GÜVENDE İLK GÜNKÜ GİBİ TERTEMİZ SİZE BİR TELFON KADAR YAKINIZ

Temizlik ev hanımları için zahmetli olsa da her mevsim geçişlerinde yapılan ev temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yikama daha sayamadığım işler. Halılar evlerin içlerinde sürekli olarak kullanılan ve en çok kirlenen esyalarimizdan birisi olduğu için temizlemeside bir o kadar zahmetli ve özen isteyen bir temizlikmidir?

           Eski zamanlarda annelerimiz kapı önlerinde çeşme başlarında fırça, tokac marifeti ile temizlemeye çalışırken yapılan bu işi artık günümüz teknolojisinden artık daha kolay kullanılan kimyasallar sayesinde daha hijyenik bakterilerden arındırılması daha kolay size en yakın halı yıkama aktif temizlik irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz bir gün içerisinde halilarinizi alıyoruz bu iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebiliyor.

          Koltuklar gün içerisinde aile bireyleri tarafından sürekli kullanılan ve oldukçada kirlenen mobilyalardir. Bu mobilyalarin temizliği oldukça hasas tir ve işini iyi bilen personeller tarafından yapılmalıdır o yüzden bayanlar elle koltuk silme yerine bu işlemi sanayi tipi makinalara yaptirmaktadir. Koltuk yıkama işlemini yapan çalışanlar son derece özenli bir şekilde çalışılmalıdır çünkü koltuklar kumaş türleri ve yıkama şekilleri farklıdır çünkü. 

Eskişehir Web Tasarım