Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

           Eskişehir aktif halı yıkama da yıkatmış olduğunuz halılarınız temizlikten önce metre ile ölçülendirelerek siparş fişine yazılarak temizlik aşamasna girer YIKAMA da halınız birebir  kaç cm ise o fiyat üzeinden hesaplanarak siz değerli müsterilerimize belgeli halde sunulur.

       Halılarınız mükemmel bir nötr PH dengesine geri döndurmelerini sağlamak için ön işlem solusyinlarimizi ve durulama sonrası sık sık kontrol ediyoruz. Halilarizi ömrünü uzatmak için halilarinizi en az haftada bir kez süpürmeniz senede 3 defada yıkama iz tavsiye edilmektedir tabiki bu durum halı üzerindeki insan trafiğinin sıklığına bağlı olarak azalabilir veya artabilir. Eskişehir aktif halı yıkama olarak fiyatlarının artış oranlarını asgari ücret artış oranlarına endeklemistir. 

 Eskişehir Aktif halı yıkama fabrikası adres ve tefon numarası bilgileri yanı sıra Aktif halı yıkama eskişehir, fiyatları halı yıkama kanpanyaları firmanın diğer yıkama temizliği (Koltuk ,perde,yorgan, battaniye) hizmetleri ile ilgili bilgi ve müşteri yorumları uluşabilirsiniz.Eskişhir' de halı yıkama yapan Aktif halı yıkama 'nın halı yıkama  fiyatları  

Eskişehir Web Tasarım