Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR GÜNDOĞDU MAHALLESİ HALI, KOLTUK YIKAMA - AKİF TEMİZLİK

 Eskişehir Odunpazarı ilçesi Gündoğdu mahallesi halı yıkama ve tamiri ve rengi bozulmuş halıları düzeltme işlemi yapabilen az sayıda işletmeden bir tanesidir. 

Hassas birişlem gerektiren stor perde yıkama işlemini, Koltuk yıkama, yorgan ve yatak baddaniye yıkama işlemlerin de gerçekleştirebilmektedir Havuz kullanmayan ve halıları tamamen kapalı alanlarda kurutan  Eskişehir aktif halı yıkama, her halıyı çeşidine göre ayırıp öyle yıkama yapmaktadır.

Eskişehir gündogdu mahallesi bahçeli sokak no :30 numarada ev temizliği ve halı yıkama  temizliği yapıldı, Halınızın saçaklıarı bozulduysa veya daha önce yapılan yanlış yıkama sonrasında renginde bozulalar meydana geldiyse aktif halı yıkamaya başvurabilirsiniz. Firma hakkında daha ayrıntım bilgi alabilmek,vbaşka firmala kıyaslayabilmek için rehberimizde yer alan halı yıkamacıları inceliyebilirsiniz. Eskişehirin tüm semtlerine hizmet verebilen Aktif temizlik tüm temizlik işlerini her zaman kaliteli ve hijyen odaklı olarak yapılmıştır. çalışmalarımız gerek bireysel gerekse grup olarak hizmet verileceği yere göre değişmekte olup temizlikte kullandığımız malzemelerde çalışacak yere göre tespit edilmektedir. Eskişehir aktif temizlik firması sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenine önem vererek çalışmaktadır.

Aktif Temizlik Şirketi Sunulan Hizmetler:

Ev - Villa Temizliği

Ofis Temizliği

Alışveriş Merkezi Temizliği

Hastane Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Okul - Dershane Temizliği

Koltuk Yıkama

Halı Yıkama 

Cam Vitrin Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Eskişehir Web Tasarım