Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR YÜN HALI YIKAMA

YÜN HALI YIKAMA

yün halı yıkamada önemli bir detaydır sıcak su  kullanılmaması gerekmektedir. Özellikle kullanılacak halı yıkama sanpuanlerınıda seçici olmak gerekmektedir biz aktif halı ve koltuk yıkama olarak halılarınızı önce tozlarından arındırıyoruz 2. aşamada lekeli yerleri için özel leke cıkartıcı sanpuanlardan kullanıyoruz ardından yıkama işlemini yapıyoruz yıkama işlemi bittikten sonra tekrar leke kontrolü yapılıp kalalı kurutma alanına alıyoruz 30 veya 35 derecede kapalı alanlarda iki gün kurutulan halılarınız paketleme alanına alınarak son kontroleri ve ölçümleri yapılarak dagıtıma çıkılır siz degerli müsterilerimizin kullanımına sunulur.

NASIL YIKAMA YAPILMALI

Sıradan halı temizleyicilerden farklı özellikle yün halılar için geliştirilmiş leke çıkartıcı şampuanlarla derinlemesine işlem yapılmaktadır. kullandıgımız leke çıkarıcı şampuanlar halılarda renk karışımını ya da solmasını sebep olmayacak ürünlerden seçilmiştir.

Hali Yikamada Doğru Bilinen Yanlışlar : öncelikle yikam dan gelen halilarimizi kontrol etmeliyiz temiz yıkanmış mi diye halinin derinlik oranı önemli derinliği fazla olan halıların temizliği daha zordur söyle bir yanlış yapıyoruz halimiz geldiğinde gözümüz lekelere odaklanıyor öncelik halıyı yüzeysel deyilde derinliğini kontrol edilmesi gerekiyor halinin derinliğinde toz, hisir, tüy gibi kalıntılar varsa bu hali iyi yikaadigi anlamına geliyor hali yikama firmasını arayıp tekrar yıkama larimi istemeniz en doğal hakkınız dersindeki lekeler sagligimizi olumsuz şekilde etkileyecektir. 

güle güle kullanın:)

Eskişehir Web Tasarım