Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

                                                       Eskişehir Dış Cephe Temizliği

       Binalar dışarıdan aldıkları etkilerle doğal olarak bir kirlenme durumu yaşayabiliyorlar. Doğal koşulların etkisi Eskişehir dış cephe temizliği yaptırmayı mecbur bırakmıştır. Belli aralıklar ile dış cephe temizliğinin binanın bakımı için gerekli olarak görülür. Çünkü yapılan bakım sayesinde binalar ilk zamanki yeniliğini korumaya devam eder. Yıpranmaların azaltılması bina ömrünü de uzatır. Her daim yeni gibi ışıl ışıl görünmeyi bizim sayemizde elde edebilirsiniz. Dış cephe hizmetini sunarken ise çalışanlarımızın üst güvenlik yöntemleri ile size hizmet vermesine dikkat ediyoruz.

 

                                                     Eskişehir Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

        Dış cephe temizliği binanın yapı malzemesi dikkate alınarak uygulamaya konulur. Binanın yüksekliğine göre güvenlik önlemleri alınır. Özellikle yüksek katlı binalarda vinç ve sepet sistemi kullanılarak temizlik oluşturulur. Kişi güvenliğine önem vererek Eskişehir dış cephe cam temizliği yapılır. Dış cepheye zarar vermeden komple uygulanma durumu gözlemlenir. Cam yapının yanında paslanmaz özelliğe sahip olan PVC,mozaik, alüminyum komposit, mermer ya da granit gibi malzemeye sahip dış cepheler de temizlenmesi meydana getirilir.

 

                                            Eskişehir Dış Cephe Cam Temizliğinde Kullanılan Malzemeler

            Binaların dış kaplamalarında bulunan cam,alikopat ve benzeri yapı malzemelerinin yapısına uyacak şekilde temizlik aşamasına geçilir. Malzeme üzerinde zarar vermeden kirlerinden arındırılması, işlemin en önemli gayesidir. Bu aşamada kullanılan araçlar güvenli sağlama gayesi taşır. Kullanılan araçların bir kısmı ise şunlardır;

  • Sepetli vinç
  • Endüstriyel dağcı ekibi
  • Dış cephe temizlik makinesi
  • Makaslı platform
  • Eklemli platform
  • Örümcek platform

 

                                              Eskişehir Dış Cephe Temizliğinde Nelere Dikkat Edilir?

            Dış cephe temizliği yapılırken öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta zeminin parsellenme işlemidir. Bu sayede dış cephe temizliği yöntemi uygulanırken tüm binada eksiksiz ve kusursuz şekilde temizliğin uygulanması görülür. Temizliği yapılan bölgenin kurulama işlemi de yapılan işlemlerin sonunda yer alır. Eskişehir dış cephe temizliği fiyatları içerisinde tüm bu çalışmaları uygun bütçeyle bizden bulabilmeniz mümkündür. Senede bir kez yapılması yeterlidir. Bu uzun zaman dilimine sahip olan dış cephe temizliğinde ise sabunlama ve tazyikli su ile durulama işlemleri ayrı ayrı yapılır. Üstelik silerek tüm bina temizlenir.

Eskişehir Web Tasarım