Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR CAM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Aktif dış cephe cam temizlik personelimiz ile her türlü gökdelen plaza cam ve dış yüzeylerin derinlemesine asansör ve vinç ile cephe cam temizliği yapılmaktadır.

Camcı Personellerimiz İle En Yüksekler Bile Işıl Işıl 

Her türlü dış cephe cam temizliği hizmeti de yapan temizlik firması öncelikle güvenlik teebirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Aktif cam temizliği firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan cam silmi, dış cephe cam temizliği ve dış cephe yıkama işlerinde kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir. 

Camcı personellerimiz A tipi iş güvenliği ertufikasına sahip olup yüksekte çalışma eğitimleri almışlardır. Dış cephe vinçlerimizin tüm bakım ve güvenlik sertifikaları,operatör belgeleri, iş öncesi teklif ve sözleşmesi ile tarafınıza gönderilebilir. Temizlik personellerimiz tüm iş güvenliklerini almış olup bir çoğu bünyemizde uzun yıllardan beri görev yaparak hayli tecrübe kazanmıştır. İş öncesi keşiflerinde firmamız bilir kişileri, gerekli çalışma bilgisini camcı belgeleriyle beraber tarafınıza verirken kurulacak donanımdan da bahsedecektir.

Cam Temizlik Şirketleri Niçin Gerekli?

Özellikle ülkemizde yeni yapılan binaların farkı dış dekor ve kaplamaları göz alıcı güzelliktedir. Fakat dış mimariye ne kadar özenilirse özenilsin sonrasında profesyonel bir cam temizliği şirketi tarafından silinmez ise zarar görebilir. Bazi binaların zamana karşı yıpranmasının yani sıra ya lıs uygulamalardan zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Kompositler asilik kimyasal ve mekanik zorlamadan dolayi yüzey korumasını kaybettiği gibi camlarda çizik içinde kalabiliyor. Dış cephelerin değişimi çoğu zaman mümkün değildir. O zaman cephelerimize iyi bakmamız lazım. Bazı kimyasallar devamlı kullanıldığında camları ve cepheleri daha da parlak ve göz alıcı hale getiriyor. Ürün ve uygulamanın doğruluğu zaman içinde daha da kendini gösteriyor. Dış cephe cam temizlik şirketini bir defa oturttuktan sonra çok fazla firma değiştirmeyeceğinize eminiz.

Cam Temizlik Firmaları kapsamında verilen teklif ve bazı uygulamalar; 

Ofis camı temizliği, ev camı temizliği, okul camı temizliği, mağaza camcı temizliği, otel camı temizliği, şirketlerin cam temizliği, vitrin camı temizliği,  iş yeri camı temizliği ,iş hanı camı temizliği 

Aktif cam temizliği firması, sayısız aboneleri ile tüm Eskişehir geneli geçmişte olduğu gibi gelecekte de uzun vadeli e  ofis temizlik programları ile sektörde ağırlığını daimi olarak hissettirmektedir.

 

Eskişehir Web Tasarım