Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR DIŞ CEPHE VE KOMPOZİT TEMİZLİĞİ - AKTİF

Eskişehir Dış Cephe Temizliği

Ülkemizin en büyük şehirler statüsünde yer alan şehirlerden biri olan Eskişehir'imizde her geçen gün artmakta olan iş merkezleri, plazalar ve yüksek çok katlı binaların dış cephelerindenki camların temizlenmesi sorun yaşanmaktadır. Çünkü dış ve iç mekan cam temizliği bu tür binalarda, Hem uzmanlaşmış kalifiye bir ekip hem de ekipman gerektirmektedir. İşte olan Aktif Temizlik Şirketi, Ev temizliğinde, Ofis temizliğinde, İnşaat temizliğinde, Okul ve fabrika temizliğinde olduğu gibi dış cepe cam temizliğimde' de sektöründe en iyi hizmet veren firmalar arasındadır. Eskişehir temizlik şirketi bu başarısı yılların tecrübesi, sektörünün öncüsü ve siz değerli müşterilerimizin her geçen gün artan memnuniyetidir.

Araçların egzoz dumanları, isı, Yağmur, Kar ve daha birçok sebepten dolayı binaların camları ve kompozitleri kirlenmektedir. Binaların hem dış görüntüsünde hem de içerden dışarıya bakanlar için kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Bazen o kadar yoğun olmaktadır ki binaya giren güneş işiğinin alımını bile engellemektedir. Dış cephe çamları ve kompozitleri kirli bir bina hem oraya gelenler için kötü bir intiba bırakır hem de o binada yaşayan, çalışan insanlara güvensiz bir ortam duygusu yaşatır.

Yüksek katlı binalarda dış cephe cam temizliği önemli bir konudur. Dış cephe temizliğinde işinin ehli bir temizlik firmasından alınacak destek hizmeti ile temizlik şirketi olarak dış cephe çam ve kompozit temizliğinde Eskişehir'in en köklü, deneyimli ve sağlam referanslara sahip firmasıyız. Müşteri memnuniyeti en önemli önceliklerimizden biri.

Aktif dış cephe çam ve kompozit temizlik firmasını diğer temizlik firmalarından ayıran en önemli özellik çalışanlarını tecrübe, işini iyi yapması profesyonelliği. Dış cephe temizliğinde çalışanların profesyonel olması hem temizliğin çok iyi yapılması hem de çalışanların güvenliği için çok önemlidir. Binanprofesyın özelliğine göre vinç ve asansör kurulmalı ve temizliği gerçekleştirmelidir.Biliyorsunuz ki dış cephe temizliğinde yerden metrelrce yükseklikte çalışıcağından personelin emniyetli bir şekilde çalışması koruyucu önlemler açısından çok önemlidir. Aktif Temizlik Şirketi olarak çalışanlarımızın profesyonelliğinden ve iş güvenliğinden %100 memnun kalacağınızdan eminiz.

"Eskişehir temizlik şirketi olarak şundan eminiz:dış cephe temizliğini bizlere yaptırdıktan sonra göreçeksiniz ki binanız ilk günkü ihtişamında olacak.

Akif temizlik şirketi olarak her kat sayısındaki binada dış cephe temizliği hizmeti vermekteyiz. Kaliteli, hzili ve ekonomik dış cephe temizliği arayışı içerisindeyseniz doğru adresiniz Eskieşhir aktif temizlik şirketi dış cephe cam temizliğinde Eskişehirde en güvenilir adres.

Dış cephe cam temizliğindeprofesyonel ekip ve ekipmanların yanından önemli olan bir biğer konu da doğru malzeme kullanımıdır. Sizlerin de bildiği gibi dış cephe temizliğinde cam ve metal yüzlerin ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. her iki gölgenin temizliğin de doğru temizlik ürünlerini kullanılması önemlidir. Yanlış kullanılan temizlik malzemeleri dış cephede telafisi olmayan hasarlar bırakabilmektedir. Bizler Eskişehir aktif temizlik hizmetleri olarak dış cephe doğru malzeme kullanımına çok önem veriyoruz.

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Dış cephe temizliğinin en az iki kere yapılması sektörün bütün firmalarının hemen hemen ortak fikridir.

2. Uzun süre temizliği yapılmayan binalarda dış cephede oluşan kirler ve lekeler kalıcı olur

3. Dış cephe temizliği profesyonel hizmet anlayışıyla yapılmaktadır.

4. Dış cephe temizliğini yapan personelin eğitimli, donanımlı olması hem işin kalitesi açısından hem de güvenliği çısından çok önemlidir.

5. Dış cephe temizliğinde güvenlik tedbirlerinin alınması firmanın profesyonelliğinin de bir göstergesidir.

6. Dış cephe temizliğinde yüzeye uygun temizlik malzemelerinin kullanılması hem işin kalitesi hem de ortaya çıkacak sonuç için çok önemlidir.

7. Son olarak ve belki de bütün bu yukarıdakileri maddeleri de kapsayan dış cephe temizliğinde en önemlisi güvenilir, profesyonel bir temizlik firmasıyla çalışılmasıdır.

 Eskişehir aktif temizlik şirketi olarak bizler Eskişehir de şimdiye kadar yaptığımız dış cephe temizliğinden elde ettiğimiz tecrübe, siz müşterilerimizden gelen memnuniyet anlayışıyla sektörün en güvenilir ve kaliteli dış cephe temizliği hizmeti vermekteyiz

Eskişehir de temizlik hizmeti deyince aktif temizlik hizmeti akla gelir.

 Eskişehir de plaza, iş merkezi, yüksek katlı binalarda dış cephe cam ve kompozit temizliği için Eskişehir in en güvenli ve kaliteli temizlik firması olarak size bir telefon kadar yakınız. Firmamızdan gerek bilgi almak, gerekse fiyat alabilmek için 0533 136 33 26 No lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Eskişehir Web Tasarım