Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR ŞARHÖYUK MAHALLESİ HALI VE TEMİZLİK

Eskişehir Aktif HALI YIKAMA, Yağ lekesi, kahve lekesi, mürekkep lekesi   gibi birçok lekeden evinizin en degerli aksesuarlarından biri olan halılarınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Tesise gelen halıları öncelikle tüm toz, kum, kılgibi kirlerden özenle arındırılır, ardından türüne en uygun yıkama yöntemi belirlenerek halı yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama bittiğinde titiz ve tecrübeli personellerimiz tarafından fark edilmiş bir inatçı leke varsa hemen tekrar yıkama bölümüne yönlendiren yoğun bir programda tekrar yıkanır. Eskişehir halı yıkama firmalarından bir tanesi olan aktif halı yıkama halılarınız yeteri kadar temizlenmeden evinize göndermez. 

Büyükbir alanda kurulan tesislerinde tamamen kapalı alanlarda halıların kurutulmasını ve mmufazasını sağlayan firma tüm müşterilerine güvenle hizmet vermektedir.

 Eskişehir Aktif temizlik hakkında : Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Eskişehir,in temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personellerimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Doğru ve düzgün bir hizmet alabilmek için kurumsal bir Eskişehir temizlik firması seçme vakti geldi diyorsanız biz sizin için hazırız.

Aktif Temizlik Şirketi Sunduğu Himetler:

 Ev Temizliği

Ofis Temizliği

Koltuk Temizliği

Apartman Ve Merdiven Temizliği

İş Yeri Temizliği

Halı Yıkama

Fabrika Temizliği

İlaçlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eskişehir Web Tasarım