Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR VİŞNELİK MAHALLESİ HALI KOLTUK YIKAMA

Aktif halı yıkama olarak halı yıkama sektöründeki 15 yıllık tecrübemiz ile siz Eskişehir vişnelik halkına en kaliteli hizmeti vermeyi ve müşteri ilişkilerimiz en üst seviyede tutmayı prensip haline getirdik. Eskişehir Vişnelik Aftif halı yıkama olarak doğru ekipman, doğru ürün ve doğru hizmet prensibi ile çalışan halı yıkama firmamız sizlerin memnuniyeti ile birlikte yoluna devam etmeyi sürdürmek istemektedir.

Neden Aktif Halı Yıkama

halı yıkama denince ilk söylenmesi gereken Eskişehir Vişnelik halı yıkama firmaları içerisinde müşteri memnuniyetini en fazla önemseyen firma olmamız en başta gelmektedir. Eskişehir Vişnelik Aktif halı yıkama, Eskişehir Vişnelik halı yıkama şirketleri sorulduğunda herkesin tavsiye ettiği bir firma olmak amacı ve motivasyonu ile çalışarak en kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Aktif halı yıkama Eskişehir Vişnelik, halılarınızı senede en az 2 kere yıkamanızı tavsiye etmekteyiz. Neden halımızı yıkatmalıyız sorusunun cevabını beraber inceleyelim.

Halılarımız temiz görünse de aslında içerisinde  gözle görünmeyen mikroorganizmalar ve bakteriler bulunmaktadır. Tüm gün temas halinde bulunduğumuz hatta cocuklarımızın sürekli üstünde zaman geçirdiği halılar özellikle solunum yolu hastalıkları başta olmak üzere bir öok hastalığa davetiye çıkarabilir.

Aktif temizlik hizmetleri, Eskişehir Vişnelik mahallesinde temizlik hizmeti veriyoruz, 15 yıldır uzman ekibimiz ve tecrübemiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Eskişehir vişnelik temizlik sektöründeki teknolojikgelişmeleri yakından takip ederek ve personel eğitimine birinci derecede önem vermekteyiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.

Aktif Temizliğin Sunduğu Hizmetler

Ev Temizliği

Büro - Ofis Temizliği 

Okul - Dershane Temizliği

Hastane Temizliği

Alışveriş Merkezi - Mağaza Temizliği

Dış Cephe - Cam Temizliği

Apartman - Site Temizliği

İnşaat - Tadilat Sonrası Tmeizliği

Banka Temizliği

Fabrika Temizliği

Cami - İbadethane Temizliği

İlaçlama Hizmeti

Eskişehir Web Tasarım