Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ MAHALLESİ TEMİZLİK, HALI VE KOLTUK YIKAMA - AKTİF

           Osmangazi mahallesi tepebaşı ilçemizin sakın, nezih mahallelerinden birisidir fazlaca sokak olaylarına rastlanmaz ve sakinleri misafirperverlik leride üstlerine yoktur. Halı yıkama temizlik hizmetlerinin içerisinde inşaat temizli den sonra en zor 2. Kademede yer alan hizmetlerdendir halı yıkama eski zamanlarda ailelerimizin bezen veya iki gününu alır ve mecali kalmayana kadar ugrastirir ama istenilen sonuçlar tam istenildiği gibi de olmamaktadır.

            Hijyenik yıkama hali ve koltuk yıkama : bina çatısında, bina girişlerinde, avlu da hatta sokakları trafiğe kapatiphali yıkayan insanları görüyorduk. Kısacası temizlik le hiç uzaktan yakından alakası olamayan durumları. Ülkemizin bazı kesimlerinde aynı şekilde yiakama yapılsa da 2000 li yılların başından itibaren halılar fabrikasyon sistemlerle yıkamaya başlamıştır.

        Osmangazi mahallesinde ev temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, battaniye yıkama, stor perde yikama, inşaat sonrası temizliği buhar makinesi ile temizlik hizmetimiz vardır. 

Eskişehir Web Tasarım