Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR HALI YIKAMA METREKARESİ VE FİYATLANDIRMA NASIL YAPILIR

Eskişehir muttalip organize sanayi bölgesi saniyi caddesi numara 61 de yer alan Aktif hali yikama fabrikamıza günlük sahada dolaşan servislerimiz sayesinde ulaşan müşterilerimize ait halılar öncelikle araçlardan indirilerek ölçüm istasyonuna sıralanır, ölçüm masasının üzerine açılan halılar enine ve boyuna ölçülerek toplam metrekaresi bulunur örneğin 2.60 x 1.80 halinin metrekatesini hesaplayalim. Bu iki işlemi birbiriyle matematik islemiyle çarparak buyoruz. 2.60x1.80= 4.68 metrekare halınız var anlamına gelmiyor 4.68 ide gönderdiğiniz halinin birim fiyatıyla çarparsaniz toplam fiyatı bulmuş olursunuz.

ESKİŞEHİR halı yıkama fabrikası : Halılarınızı 2007 yılından bu güne kadar yolculuğunda güvenle bizlere teslim ettiğiniz için teşekkür ederiz alanında şehrin en tecrübeli firması olan eskişehir hali yıkama günümüz teknolojik imkanlarida kullanarak sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaya devam ediyoruz.

Fabrikasyon sistem Halı yikama fabrikamız halilarinizi evinizden alarak tertemiz ve mis gibi kokar halde sizlere teslim ediyoruz. Mutlaka halı getiren perso elimizden metrekarelerin yazılı olduğu evragini mutlaka isteyiniz

Eskişehir Web Tasarım