Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR ORHANGAZİ MAHALLESİ HALI VE TEMİZLİK

Eskişehir  aktif halı yıkama fabrikası adres ve televon numarası yanı sıra aktif halı yıkama eskişehir fiyatlar, halı yıkamakanpanyaları, firmanın diğer yıkama, temizleme (koltuk, perde, yorga, baddaniye) hizmetleri ile ilgili bilgi ve müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.Eskişehir'de halı yıkama yapan aktif halı yıkama'nın halı yıkama fiyatlarına rehberimizden ulaşailirsin.

Eskişehir halı yıkama firmaları rehberinde halı yıkama şirketlerinden aldığınız hizmeti değerlendirerek tafsiyelerde bulunabilir, yorum yapabilir ve fiyat karşılaştırabilirsiniz.Eskişehir halı yıkama fabrikaların fotağraflarında ulaşabilir ve halı yıkama yerleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Orhangazi mahallesi ömür mevkisinde dekorlu sokak no 32 de ev temizliğ ve koltuk yıkama hizmeti verildi canan hanım eskişehir e yeni taşınmıştı ve firmamızdan cok menmun kaldı.

Eskişehir temizlik konusunda hızlı,ciddi, kaliteli, güvenilir ve gerçek temizlik garantisi sunuyoruz. Aktif temizlik şirketekip calışmasının getirdigi uzmanlıgı ve profesyonelliği görebilirsiniz. Eskişehirde Apartman, site yönetimi, Residans yönetim hizmetleri verilmektedir.

ofis temizliği

site temizliği

okul, dersane, egitim kurumları ve kreş temizliği.

otel, banka ve alışveriş merkezi temziliği

insaat sonrası temizlik

dış cephe temizliği

dış cephe kompozit temizliği

ev temizliği

zemin yıkama ve cilalama, bakım

havuz temizliği

güneş panelleri temizliği

Eskişehir Web Tasarım