Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR IHLAMURKENT MAHALLESİ HALI YIKAMA TEMİZLİK

Eskişehir ve tüm dünyayı saran koronavirüs hastalıgına karşı halılarınızı steril ortamlarda yıkanarak siz degerli müşterilerimize teslim edilmeden önce paketleme departmanlıgı salgın hastalıklara karşı dezenfekte edildikten sonra paketlenerek teslimata sevk edilmektedir.

Ihlamurkent mahallesi gökçeada sokakta Halı yıkama ve ev temizliği hizmeti verdik. eskişehir de memur olarak atanan adnan bey bizlere teşekür etti. Aktif halı yıkama ve temizlik şirketi, uzun yıllardır halı yıakama sektöründe hizmet veren tecrübeli ve çalışkan personelleri ile halı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Otomatik makimeler, kapalı kurutma alanı ile halılarınızı güvenle Aktif halı yıkama teslim daha edebilirsiniz. Aktif halı yıkama ile ilgili daha ayrıntılı fiyat bilgisine, adres ve iletişim bilgilerine rehberimizden yer alan bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

şeffaf ve sürdürebilir hizmet veriyoruz, fabrikamızı ziyaret edebilir halıları ne kadar özenle yıkadıgımızı görebilirsiniz, her cins halı yıkama yapıyoruz. 

Genel EV temzilik 

Apartman temizliği

Bahçe temizliği

Koltuk yıkama  

Yorgan yıkama 

Stor vperde yıkama 

Battaniye yakama

Deri halı yıkama 

El dokuması halı yıkama 

Post ahlı yıkama 

Tül perde yıkama 

Elyaf yorgan yıkama 

Pamuk yorgan yıkama 

peluş battaniye yıkama 

Eskişehir Web Tasarım