Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ İLÇESİ HALI YIKAMA

Seyitgazi Halı Yıkma

Gündelik hayatımızda çok fazla rağbet gören eşyalarımızdan birisi şüphesiz ki halılar diyebiliriz. Gerek iş yerlerimizde, gerekse ev hayatımız üzerinde yoğunlukla kullanılması ve insan popülasyonunun oldukça sık bir şekilde kullanımı dolmasıyla hızmı bir şekilde kirliliği söz konusudur. Hal böyle olunca da yıkamanın önemi günümüzde oldukça önemlidir.

Halılarınızın günlük olarak temizlenmesi, toz ve benzeri mikroorganizmalara yapısı gereği elverişli olmasıyla birlikte bütün pisliği örtem yüzeysel temizlenme sonucunda da diplere kadar inen pisliklerin zaman içerisinde üreyerek yoğunlaşması hem insan sağlığı açısından hem de temizlik açısından oldukça zararlı olabilmektedir. Aktif halı yıkama firması olarak sizlerin var olan halılarınızı detaylı temizlik adı vermiş olduğumuz özel yıkama sistemimizle bu dertlerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Aktif temizlik, Eskişehir seyitgazi temizlik firmlarından biri olarak, edindikleri tecrübelerle profesyonelleşmiş, işini layıkıyla yapmaya özen gösteren profesyonel çalışma arkadaşları ile iç mekanların temizliğinde fark yaratmayı hedeflemektedir. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güven bağı sayesinde tercih edilmek ve tavsiye edilmek en büyük gurur kaynaklarımızdır. Bizler Eskişehir Seyitgazi temizlik şirketleri olarak işimizi düzgün yapak, çalıştığımız evlerin temizliğini tüm ayrıntılarıyla yapabilmek gayretindeyiz. kullandığımız kaliteli malzemelerle evinizi özenle temizleyip teslim ediyoruz.

Aktif Temizlik Sunduğu Hizmetler

Ev Temizliği

Merdiven Temizliği

Halı-Kilim Temizliği

Koltuk Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik 

 

Eskişehir Web Tasarım