Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

HALI YIKAMA AŞAMALARI - ESKİŞEHİR HALI YIKAMA

Eskişehir Halı Yıkama Hizmeti

 1. Spariş Alma : Aktif halı yıkama çagrı merkezine gelen sparişleriniz için kayıt oluşturulur. Kaydı oluşturulan sparişleriniz en yakın servis aracımıza yönlendirilir. Kayıt oluşturmak için verilen iletişim numaralarını kullanarak çağrı merkesine bağlanabilirsiniz. personellerimiz sparişiniz için detayları alacaktır. Ne zaman teslim alacağını, size ne zaman teslim edeceği, kaç tane halı- yorgan - battaniye yıkama talebinde bulunduğunuz gibi bilğileri vereceksiniz. Halı, yorgan , battaniye en kısa sürede ücretsiz adresten teslim alınacaktır. teslim alındığına dair fişleme yapılır ve makbuz kesilir. Eskişehirin en iyi halı yıkama firmaları arasında güvenliği ile kendini kanıtlamış olan firmamız, sonsuz şekilde halılarınızın adresten alınmasını ve adrese teslim edilmesini sağlayacaktır.

2. Yıkama Öncesi Halı Stoklama: Halı yıkama fabrikamıza gelen halılarınız yıkama öncesi türlerine göre ayrılır. Yıkama aşamasına geçmeden önce, aktif halı yıkama personelleri halı dokusuna göre sınıflandırma yapar. stoklama , halı türüne göre ayırma aşamasıdır. Diğer tüm aşamalar halınızın türüne göre gerçekleşecektir. zarar vermeden profesyonel şekilde temizlemenin yapılması iin halınızın türü önemlidir. Duvar halıları, el dokuma halıları, yün halılar, pamuklu halılar,elyaf halıların ise kendi içinde sınıflandırılması sağlanır. Elyaf halılar yün, polyester, polipropilen, naylon yapısına göre ayrılır. Bu aşamadan sonra ise halı temizleme aşamasına geçilecektir.

3. Hav Alma Tozdan Arındırma: Çeşitlerine göre ayrılan halılarınız  yıkama işlemine geçilmeden önce hav alma makinemiz yardımıyla tozlardan arındırılır. Bu aşamada halı yüzeyine zarar vermeden, derinlemesine toz alma işlemi yapılır. Makinenin iki yöne hareket etmesi ile tozların tamamen yok edilmesi sağlanır. Yıkama aşaması öncesinde toz alınmasının önemi,  tozların halının diplerine inmesinin önüne geçiyor olmaktır. En iyi halı yıkama için mutlaka halının i kısmının yıkama aşaması öncesinde, havalardan arındırılması gerekiyor.

4. Halı Yıkama standı: Toz alma işleminden sonra yıkamaya hazır olan halılarınız Eskişehir'in en modern halı yıkama parkuruna alınır. Halı yıkama parkuruna alınan halılarınız, eşsiz bir makine ile yıkanıyor. Makinenin fırça sayısı ve halının alt kısmını da yıkayabiliyor olması, kusursuz bir temizleme sağlıyor. Lekelerin çıkartılması, halıya zarar vermeden temizliğin gerçekleştirilmesi; son teknoloji makinelerin kullanımı ile mümkün. Halı yıkama aşamasında kullanılan temizleme ürünlerinin kalitesine önem verilir . Halılarınızı yıpratmayacak şekilde hijyenik temizleme gerçekleşir Eskişehir aktif halı yıkama personelleri, halı yıkama aşamasını yakından takip eder. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayacak olan yıkama aşaması, personellerimiz kontrolünde profesyonel şekilde tamamlanır.

5. Halı Sıkma işlemi: Özen ile yıkama işlemi tamamlanan halılarınızhalı sıkma parkurumuza alınır. Son teknoloji halı sıkma makinelerimiz halılarınızın suyunu %95 oranında atılmasını sağlar. Halı yıkama işlemi sonrası özel parkurlar ile gerçekleşen halı sıkma aşamasına geçiyor. Halılarınız rulo halinde kapalı makinelere yerleştiriliyor. Personeller tarafından makinelerin iki tarafının da güvenli şekile kapanması saşlanıyor. Parkur çalıştırıldığında, kapalı alanın içinde halı sıkılıyor. Su boşaltımı işe makinenin alt kısmından anlık olarak gerçekleşiyor. Halı yıkama aşaması, halınızın hijyenik şekilde temizlenmesi  açısından önemlidir. Halınıza el değmeden yapılan bu sıkma işlemi sayesinde, halınızın makineden nerdeyse kuruya yakın çıktığını bilmelisiniz. Aktif halı yıkama ile halınızın sıkma aşaması profesyonel şekilde tamamlandığından, güvenli şekilde halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz.

6.Kapalı Ortamda Kurutma odaları:  Halı sıkma işlemin tabi tutularak büyük oranda suyundan arındırılan halılarınız Aktif halı yıkama tesisinde yer alan kurutma alanında kurumaya bırakılır. Kapalı ortamda kurutma halılarınızın tamamen nemden arındırılması için yapılır. Sıkma aşaması tamamlandığınd, halılar nerdeyse kuruya yakın hale gelir %100 oranında kurumanın gerçekleşmesi için ise özel kapalı alanda halıların havalandırılması sağlanır. halı dokusuna zarar vermeyecek şekilde halılar asılır. Personellerin kontrolünde belli bir süre kuruma aşamasının tamamlanması beklenir.

Halılarınızın ve koltuklarınızın yıkanma süresi kadar, temizlenme şekli de oldukça önemli olduğundan kesinlikle profesyonel olmayan merdiven altı işletmelere halı ve koltuk temizliği yaptırmamanızı öneririz. Yüzeysel ve eşyalarınızın kumaşına / dokusuna uygun olmayan şekilde gerçekleştirilen temizleme işlemleri, ekstra maliyetler yaratacağı gibi halı veya koltuğunuza zarar verecek veya daha çabuk kirlenmesine yol açacaktır.

 7. Yıkama Sonrası Süpürme: Kapalı alanda kurutulan halılarınız tekrar süpürme işlemine tabi tutularak yıkama sonrası üzerine tutunması olası toz vb maddelerden temizlenir. Halılarınızın hijyenik şekilde temizlenmesi, yüzeyde herhangi bir tozun tutunmasının önüne geçilmesi ile mümkün. Aktif halı yıkama, halı yıkama ve kurutma aşamalarının tamamlanmasından sonra süpürme ile halıdan toz kalma ihtimalini en aza indiriyor.Kurumuş olan halılarınızın tozlardan arınırması sağlanıyor. Halıların fırçalanması ile halılarınız parlak ve yeni bir görünüm kazanıyor.

8. Kontrol Masası Ve Paketleme: Teslim öncesi kontrol masasına alınan halılarınız son kontrolleri yapılır, parfümlenir ve paketlenir. Aktif halı yıkama hizmetinde en önemli aşamadır. Halınızın kusursuz şekilde temizlenmiş olup olmadığı kontrol ediliri. Hijyen konusunda herhangi bir problem olması halinde personeller tarafından bilgilendirme yapılır. İstenen şekilde tamamlanmış olan temizlik sonrası. parfümleme ve paketleme gerçekleştirilir. Halılarınız nemli kalma ihtimali göz önünde bulundurularak ambalajlanır. Koku yapmaması açısından ambalajların tamamen kapatılması önemlidir. Paketleme ve parfümleme aşamasında gereken özen, personellerimiz tarafından gösterilecektir. 

9. Spariş Teslimi: Son kontrollerden başarıyla geçen halılarınız artık teslim edilmeye hazırdır. Ekip arkadaşlarımız tarafından müşterilerimizin uygun oldukları zaman diliminde halı teslim randevusu oluşturulur.

         Zira yüzeysel temizlik halı diplerinde ve koltuk süngerlerinde yerleşmiş olan bakterilerin ve kirlerin yüzeye kusmasını hızlandıracaktır. Eskişehir halı yıkama ve Eskişehir koltuk yıkama hizmetleri ile öne çıkan firmamız, halı ve koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek işlem sonrasında yüzeye çıkabilecek kirleri kökten yok eder. Böylece koltuk ve halıların kirlenme süresi uzar, kullanım ömrü artar.

 

       Ayrıca eşyalarınız yeniliğini koruyarak matlaşma, keçeleşme, dağılma, renk karışması gibi deformasyonlara maruz kalmaz. Tüm bunlar, evinizde güvenle ve huzurla kullanacağınız halı ve koltuklar ile ekstra maliyetlerden korunmayı olanaklı kılar. Size yalnızca yorucu bir günün ardından kirlenmesinden korkmadan eşyalarınızı güvenle kullanmak kalır.

Eskişehir Web Tasarım