Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇESİ HALI YIKAMA

Halı Yıkama

Çok eski zamanlardan beri kişilerin birbirinden farklı halı yıkama teknikleri bulunmaktadır. Fakat günümüz üretilen kapsamlı temizlik ürünleri ve özel makineler ile bu teknikler yerini çok daha sistematik ekipmanlara bırakmıştır. Gün geçtikçe daha fazla sayıda kişinin büyük bir önem verdiği halı yıkamada derinlemesine bir temizliğin yapılması kişilerin büyük bir önem verdiği halı yıkama derinlemesine bir temizliğin yapılması kişilerin sağlıkları açısından büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Halılar yapıları gereği pislik , toz , kıl ve tüy gibi maddeleri içerisinde saklayabilmektedir. Bu gibi zararlı maddeler görünmese de halıların diplerinde yer adinmekte ve kişilerin sağlıkları olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu nedenle de kişiler artık halı yıkama gibi önemli konularda Aktif halı yıkama firmasını hercih etmeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerine en sağlıklı temizlik ürünleri ile birlikte oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir.

Eskişehir halı yıkama firmaları arasında yer alan firmamız müşterilerinin sağlıkları ve halılarınızın çok daha uzun süreler boyunca kullanılabilmesi için piyasadaki en başarılı halı yıkama hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Müşterilerimiz de kendilerine sunulan bu hizmetlerden son derece memnun kalmaktadır.

 Koltukm Yıkama

Eskişehir Aktif koltuk yıkama aracılığı ile koltuklarınız en kısa sürede ve en uygun şekilde yıkanır ve ilk günkü haliyle tekrar kullanımınıza sunulur.

Aktif koltuk yıkama olarak koltuk yıkma işlerinizi, profesyonel ekiplerimizce son tekmolojik makinelerle ve özel kimyasallarla yerinde özenle yapmaktayız.

Koltuk yıkama uzmanlarımız koltugunuza uygun kimyasallar ve yüksek buhar gücüyle işlem gerçekleştirerek lekeleri çıkartır.Lütfen lekelere siz bir işlem yapmayın.

Lekelerden tamamen arındırılan koltuklarınız sizleri mutlu ettiği kadar bizleri de mutlu eymektedir.

Aktif temizlik hakkında

firmamız temizlik ürünleri ve temizlik ekipmanları ile evlere gelir. müşterilerimizden gelen her işi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen Eskişehir aktif  temizlik şirketi sektöründde verilen hizmetler şunlardır.

Ev Temizliği

Ofis Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Okul Temiliği

Hastane Temizliği

AVM Temziliği

Mağaza Temziliği

 

Eskişehir Web Tasarım