Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR DE HALI VE KOLTUKLAR NE KADAR SÜREDE TEMİZLENMELİ?

Halı ve Koltuklar Ne Kadar Sürede Temizlenmeli?

 

     Hem halılar hem de koltuklar için ortak bir yıkama süresi olmadığı gibi halı türleri ve koltuk kumaş türleri de kendi içlerinde farklı kullanım ömürlerine sahiptir.

       Örnek olarak leke tutan kalitesiz kumaşa sahip ve güneş ışığı / temiz hava almayan ortamlarda bulunan halı ve koltuklar daha çabuk lekelenir ve kir, koku yapabilir. Dolayısı ile halı – koltuk temizliğinde alınacak birincil önlem bu tür eşyaları satın alırken kumaş türlerine dikkat etmek ve hava alan ortamlarda tutmaktır. Eğer sık kirlenen ve leke tutmaya müsait bir koltuğunuz / halınız var ise en geç 3 ayda bir halı yıkama veya koltuk yıkama yaptırmak, eşyanızın ömrünü uzatacak ve yararınıza olacaktır. Halı ve koltuklarınızı yıkatmak için yüzeysel bir lekelenme beklememeniz gerekir.

      Kir ve bakteriler bu tür eşyaların derinliklerine yerleşeceğinden aşırı kirlense bile kendini belli etmeyebilir. Bu nedenle koltuk süngerlerinin içten içe zararlı mikroorganizmalar tarafından çürütülmemesi ve halılarınızın maytlar tarafından yenmemesi için Eskişehir halı yıkama ve Eskişehir koltuk yıkama uzmanlarımızın görüşlerini alarak belirli temizletme periyotları oluşturabilirsiniz.

Eskişehir Web Tasarım