Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR İLÇESİ HALI YIKAMA

Eskişehir Sivrihisar Halı Yıkama firması halılarınız 15 yıldır güvenle yıkıyoruz. Alanında şehrin en tecrübeli firması olarak senelerin birikimi günümüz teknolojisi ile birleşerek sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Fabrikasyon sistem ile halı yıkama fabrikamız halılarınızı evden alarak daha sonra temiz bir şekilde evinize teslim edilmektedir. Sizler de güvenle halılarınızı kullanmanın keyfini çıkararak Eskişehir Sivrihisar halı yıkama ile çalışmanın farkını yaşayın.

Eskişehir Sivrihisar halı yıkama firması olarak halılarınızı bir kaç kes periyodik olarak yıkatmanızı öneririz. Halılarınız sizlere ciddi sağlık sorunu yaşatabilecek mikroorganizmalar üreterek zarar verebilir. Halınız her ne kadar temiz görünsede Temizliğinden emin olmanız için doğru adesiniz Eskişehir Sivrihisar halı yıkama...

Eskişehir Sivrihisar Halı Yıkama firması İletisim Bilgileri

Telefon: 0222 227 50 37 - 0533 136 33 26 

adres:Eskişehir Muttalıp orgenize sanayi bölgesi sanayi caddesi no 61

 Aktif temizlik olarak eğitimli ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet getirmek ilk amaçlarımıdandır. Şirketimizde kullanılan makine ve ekipman araçları kaliteli ve son teknoloji ürünleri olup tamamen sizlere daha iyi hizmet vermek adına temin edilmiştir.

Eskişehir de Temizlik, müşeri memnuniyetini ön planda tutar ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Profesyonel çalışma şeklinin sadece hizmet tatminine dayalı olmadığının farkında olan Temizlik firması personelleri samimi, dürüst ve güvenilir şekilde hizmet vermektedirler.

Aktif Temizlik Firması Sunduğu Himetler:

Ev Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Okul Ve Hershane Temizliği

Fabrika Temizliği

Apartman Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Ofis Temizliği

Eskişehir Web Tasarım