Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR BOŞ EV TEMİZLİĞİ

        Boş ev denilince inşaat sonrası mı ? kiracı mı çıkmış ?  bunlar ev temizliğine hazırlık için önemli inşaat sonrası temizlik tadilet yada boş evlere göre daha zordur çünkü inşaat sonralarında kireç kusmaları fazlaca olmaktadır bir silinen yeri defalarca üzerinden geçmek gerekebilir inşaat sonrası boş ev temizliğinde camlardaki pvc camlardaki koruyucu bantlar zamanında sökülmesse bu bantlar zamanla doga şartlarına baglı sıcak soguk nedenizle korozyona ugramakta ve özelliğini kaybetmeye kadar varmıştır bu bantlar özelliğini kaybedince çürüyor ve pvc nin üzerincek cıkarması mümkün olmuyor çıkartılmaya kalktımızda ise pvc ye zarar da verilebiliniyor o yüzden buhar makinesi kullanılırsa bu bantlar daha kolaycıkabiliyor. 

 

Temizlikm malzemeleri merdiven kova bez ve deterjanlar firmamıza aittir 

Gelen arkadaş veya arkadaşların öğlen yemegi müşterilerimiz tarafından karşilanmaktadır 

YAPILACAK İŞLER 

Cam temizliği:  iç ve dış cam ve çerçeveleri ile birlikte siliniyor varsa boya kalıntıları kazınıyor açılır kanatların olukları temizleniyor 

Mutfak temizliği mutfak dolapları,ocak davlunbaz,fırın, detaylı olarak tüm yüzeyler mikrofiber bezler ile siliniz ve dezenfete edilir.

Banyo temizliği : Banyodaki duş alınan cmekanlı bölme sabunluk ve metal paslanmazlar temizlenir 

wc temizliği   : lavabo, klozet fayans ,derz araları,tüm yüzeyler vc fayan temizleyici iler temizlenir armatürler kurulanır.

Genel temizlik : görünen tüm yüzeyler kimyasallarv ile temizlenir ve kurulanır  

Eskişehir Web Tasarım