Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

TEPEBAŞI TEMİZLİK ŞİRKETİLERİ

           15 Yıldır iyne ile nakış eder gibi titizlikle ve sabırla güven ve kalite sunduk sevdikleriniz ve sizler için saglıklı ortamlar oluşturduk. bizlere ulasmak iştiyorsanız çagımızin iletisim araçlarından faydalanabilirsiniz telefon tablet veya bilgisayarınıza eskişehir temizlik şirketleri yazdıgınızda bilin ki karşınızda biz varız.

          Eskişehir tepebaşı Aktif temizlik olarak firmamız birelsel temizlik yaptıran müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerinde başta Eskişehir olmak da Ev Temizliği, Buharlı ev temizliği,Cam silme, yardımcı gündelikci personel, halı ve koltuk yıkama, Taşınma öncesi boş ev temizliği,İnşaatı bitmiş yeni ev villa gibi mekanların inşaat sonrası detaylı temizliği, Tadilat yapılmaış ev daire ve villa gibi mekanların tadilat sonu temşizliği, Cam balkon temizliğ, Ütü hizmetleri, Su tahliye ve su baskını temizliği gibi geniş yelpazesi ile faaliyet göstermektedir.

         Kurumsal müşterilerimize verdigimiz hizmetler: Egitimli kadromuzla tüm kurumsal firmalara işyerlerine temizlik hizmeti, Daimi veya periodik temizlik hizmeti vermekteyiz. Fabrika temizliği, Fabrika iç - dış  cam temizliği, İşyeri temizliği, Üretim alanları temizliği, İdari kısımların temizliği, Merdiven temizliği, Ofis temziliği, Zemin temizliği, Dış cephe cam ve kompozit temizliği, Temilik personel temini.

Eskişehir Web Tasarım