Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR EN İYİ GÜVENİLİR EV TEMİZLİĞİ

       Eskişehir ev temizliği hizmetini titiz çalışanlarımız kullandıgımız ekip, ekipmanlarımız ve ekonomik fiyatlarımız sayesinde kaydadeegr müşteri potansiyelimiz sayesinde kurumsallaşmış kimliğimizi ön plana çıkartıyoruz. Eskişehir en uygun ev temizliği fiyatlarıyla sizlere sunuyoruz. Ev temizliğinde kendimize güveniyoruz idda ediyoruz ev temizliği konusunda eskişehirde en iyisiyiz. ve temizlik konunisnda kendimize güveniyoruz. İsterseniz ev temizliği ni siniflandiralim Maddeler halinde sıralayarak detaylarını anlatalım.

      Camlar: cam yüzeyleri kirlilik oranına göre değerlendirme yapmalıyız eğer inşaat sonrası cam temizliği yapacaksak yanımızda goturmemiz gereken spatula, cam jileti, tel bulunmalıdır spatula yi alçı ve beton kaba kalıntıları kazımak için kullanıyoruz cam jiletini kabasini kazidigimiz camların ince kalıntılarını alıyoruz tel ile pvc çevresinde kaba anlamda sıva beton ve boya kalıntılarını kazidikten sonlar tirtirli olan yerlerde küçük kanallarda kalan alçı sıva ve boya kalıntılarını alıyoruz arkasından mikrofiber bezler le kabasini alıyoruz arkasından cam kanallarını elektrikli süpürge marifeti ile çektirip denizlik ve pvec kenarlarında ki toz tabakaları nida cektiriyoruz. Cam üzerinde üretici firmanın bantlarini ve kirilmamasi için arasına konan mantar kare koruyucuları aldıktan sonra kirli suyumuzu değiştirir temiz su ile camın üst kısım olduklarından başlayarak aşağıya doğru silip denizlik leri sildikten sonra son konturolleri yaptıktan sonra suyumuzu değiştirip oda kapısına yonleniuoruz. Dolu evlerde iş bu kadar zahmetli deyil dır çünkü daha önce bu işlemler yapılmış sonradan çevre ve hava şartlarının oluşturduğu toz toprak kalıntılarını şu camsil bez ve kova kullanarak yukarıdan aşağıya doğru temizlenir son kontrolleri yapılır. Merhaba 

     Kapılar: Temizligin kuralıdır yukarıdan aşağıya sağdan sola doğru temizlik yapılır diye nasıl trafik kuralları var nasıl toplum içinde davranış kuralları var eskişehir aktif temizliğinde kuralları var biz yaptığımız temizlik işini önemsiyoruz kurallarına göre hareket ediyoruz. Kapıları yukarıda aşağıya doğru temizler yine inşaat sonrası ise kapı üzerinde harç boya kalıntısı alçı vb gibi lekelerin önce kabasi spatula ile kazinir arkasından detrrjali şu ile silinir ve arkasından durulama işlemi yapılarak odanın içinde bulunan petege doğru yonelmeliyiz. 

 

Eskişehir Web Tasarım