Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR SEL VE SU BASKINI TEMİZLİĞİ

Su ve Sel Baskını Sonrası Temizlik Nasıl Yapılıyor.

Öncelikle su bakını veya taşkını olan sahaya keşif yapılır. keşif esnasında su baskın alanını detaylı gözlemi yapılarak suyun çekilmesi için elektirili satrifüş kullanıla bilir mi?, Çükü genelde su baskını olan yerlerde elektirikler kesilir. Bu durumlarda benzinli su pompaları kullanılır. Su pompalarının cekmedigi yerleri kuvvetli vakumlu makineler ile çektirilmektedir. 

Eskişehir'de doğal ve yapay sebeplerden dolayı oluşam su baskınları ve sel gibi nedenlerle ev ve iş yerlerinizi temizletmek için firmamızla görüşüp, acil su baskını sonrası temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bizlere 0533 136 33 26 numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Eskişehir temizlik şirketi, Eskişehir,in tüm semtlerinde acil su çekim hizmeti sunmaktadır. Hemen bizlere ulaşarak hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

Eskişehiri biz temizliyoruz İhtiyacınız olan tüm temizlik hizmetleri için bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

Eskişehir'de su baskını, yağışlar yüzünden oluşan su baskınları ya da diğer sebeplerden dolayı oluşan su baskını hasarları hemen giderilmesi gerekir. Aksi halde döşemeleriniz, ev eşyalarınız, parkeleriniz zarar görür. Bu nedenle bizlere saat kaç olursa olsun hemen ulaşıp temizlik ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Eskişehir Web Tasarım