Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR OFİS TEMİZLİĞİ

     Eskişehir ofis temizliği, iş yeri temizliği hizmetlerini özenle ve ekonomik şekilde sunuyor yaşam alanlarımizin vazgeçilmez parçası olan ofisler heleki 2020 yılında ülkemizde de hızla yayılan covid 19 salgını toplu halde ofis ortamlarında temizliğin önemini dahada arttırmış tir siz salgın dan korunmak için kendi onlemlerinizi kesintisiz alıyor olabilirsiniz ama arkadaşınız veye sizinle iş görüşmesine gelen kişinin aile sinde yada yakınlarında, temas ettiği yerlerde bu virüsün olup olmadığını bilemeyiz o yüzden ofislerimizin günlük olarak temizlenmesi gerekmektedir Eskişehir ofis temizliği fiyatlarıyla sizin maliyetlerinizi en aza indirmek için fiyat aralıkları en aza indirerek maksimum hizmet sunmaktadır hepimiz biliyoruz virüsler ortak kullanım alanlarında hizla yayılıyor çoğalıyor artıyor ofis alanlarında dokunduğumuz yerlerden tutun lavabo vc varsa duş alanlarının da temizliği ve dezenfekte sürekli temizlenmesi gerekmektedir dezenfekte virüs va bakterileri öldürür ama ofis kullanıldığı sürece sürekli çoğalmaya devam eder dikkatli olalım.

Çalışma masalarınız, opfisteki oturma gurupklarınız, camve çerçeve, kitaplıklar, dolaplar ve ofisinizde bulunnan tüm araç ve gereçler temizlemektedir. Belirlenecek periyotlar da genel temizlik günlük, haftalık yapılması gerekir.

Eskişehir aktif temizlik:ofisinizdeki farklı türdeki mobilya ve malzemelere uygun temizlik seçenekleriyle her noktaya %100hijyen sağlıyabilmektedir. Ofis temizliklerinde hibir evrak ve eşyalara zarar verilmez. Temizlik sonrasında herşey bulunduğu gibi yerine bırakılmaktadır. 

 

Eskişehir Web Tasarım