Halı Yıkama 2021 Kampanyası

Kampanyamıza Halı Yıkama 

ESKİŞEHİR MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Eskişehir Aktif Temizlik Halı Koltuk Yıkama olarak Eskişehir merdiven temizliği, apartman merdiven temizliği hizmetlerini profesyonel ekibi ve ekonomik Eskişehir merdiven temizliği fiyatlarıyla sizlere sunuyoruz.

Merdiven Temizliği

Eskişehir ilinde apartman merdiven temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Merdiven Temizliğinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

suyu emen havlu paspas ve temizlik kova takımı kullanılmaktadır. Çöp suyu kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey temizleyici kullanılmaktadır. Fırça, çek-çek,kürek,camsil kullanılmaktadır kullanılan bezlerin tamamı mikrofiberdir.sanayi tipi bez kullanılmamaktadır.

Temizlik bittikten sonra parfum kullanılmamaktadır. Unutmayın ki piyasa ürünleri gerçek çiçek kokusu değil,zehirli kimyasal gaz saçmaktadır. Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı kullanmıyoruz. Nemli bezle tozunu almaktayız

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

Temizlik hizmetlerimiz ilk personel tarafından yapılmaktadır. Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir. Her hafta merdiven,kapı,cam ve kollukların varsa asansör temizliği yapılmaktadır.

Ayda bir ise nadir tozlanan posta kutusu,elektirik-su sayaçları,doğalgaz saatleri ve boruları temizenmektedir.Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden karşılanmaktadır.

Eskişehir Web Tasarım